Про зупинення рішення 29 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання від 30.01.2013 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що по

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 01.02.2013 року № 06
м. Тростянець

Про зупинення рішення 29 сесії Тростянецької міської ради
6 скликання від 30.01.2013 року «Про надання дозволу на
виготовлення технічної документації із землеустрою щодо
складання документа, що посвідчує право постійного
користування земельною ділянкою, за адресою місто Тростянець,
вулиця Червоноармійська, 3, комунальному підприємству
«Тростянецький ринок» та скликання позачергової 30 сесії
міської ради 6 скликання

Враховуючи наявність обґрунтованих зауважень щодо рішення 29 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання від 30.01.2013 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право постійного користування земельною ділянкою, за адресою місто Тростянець, вулиця Червоноармійська, 3, комунальному підприємству «Тростянецький ринок», згідно ч. 4 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Зупинити рішення 29 сесії Тростянецької міської ради 6 скликання від 30.01.2013 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право постійного користування земельною ділянкою, за адресою місто Тростянець, вулиця Червоноармійська, 3, комунальному підприємству «Тростянецький ринок» (обґрунтування зауважень додається).

2. Внести на повторний розгляд Тростянецької міської ради рішення, зазначене в пункті 1 даного розпорядження, для чого скликати позачергову 30 сесію міської ради 6 скликання 07 лютого 2013 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та апарату міської ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                  Ю.А. Бова

===============================