Про скликання чергової 27 сесії міської ради 6 скликання

від 12.12.2012 року № 29 м. Тростянець

Про скликання чергової 27 сесії
міської ради 6 скликання

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 27 сесію міської ради 6 скликання на 25 грудня 2012 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1 Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
2.2 Про заслуховування інформації прокурора Тростянецького району та начальника Тростянецького РВ УМВС про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території м. Тростянець за 2012 рік.
2.3 Про виконання міської Програми впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м.Тростянець на 2011-2013 роки та внесення змін до неї.
2.4 Про хід виконання програми зміцнення правопорядку, охорони законних прав і свобод громадян, посилення боротьби зі злочинністю в місті Тростянець на 2011-2012 роки та внесення змін до неї.
2.5 Про виконання міської програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради на 2006-2012 роки.
2.6 Про виконання міської програми діяльності вуличних комітетів на 2006-2012 роки.
2.7 Про затвердження міської програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та вуличних комітетів на 2013-2016 роки.
2.8 Про хід виконання загальноміської програми «Соціальне житло» на 2008-2015 роки.
2.9 Про виконання міської програми розвитку туризму в м. Тростянець на 2010-2013 роки та внесення змін до неї.
2.10 Про міську програму підвищення безпеки дорожнього руху на 2013 -2016 роки.
2.11 Про затвердження програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2013 рік.
2.12 Про затвердження плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.
2.13 Земельні питання.
2.14 Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності - 21 грудня 2012 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 21 грудня 2012 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 24 грудня 2012 року о 14-00 годині 2012 року;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 24 грудня 2012 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 24 грудня 2012 року о 16-00 годині.

4. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                  Ю.А. Бова