Про проведення 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

від 11.10.2021 року
м. Тростянець № 33

Про проведення 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 20 жовтня 2021 року пленарне засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про заслуховування інформації начальника ВП № 1 (м.Тростянець) Охтирського РВП ГУНП в Сумській області про роботу щодо забезпечення законності та правопорядку на території Тростянецької міської територіальної громади.
2.2. Про утворення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Ринок Європейський».
2.3. Про призначення директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Ринок Європейський».
2.4. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 18.12.2021 року № 558 «Про надання згоди на безоплатне з державної власності до комунальної власності Тростянецької міської ОТГ захисних споруд цивільного захисту» зі змінами внесеними рішенням 36 сесії 7 скликання від 22.07.2020 року № 311.
2.9. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в залі засідань Тростянецької міської ради за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 19 жовтня 2021 року о14.00 годині;
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 19 жовтня 2021 року о 14.30 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 19 жовтня 2021 року о 15.00 годині;
- з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі –– 19 жовтня 2021 року о 16.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію засідання 10 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 20 жовтня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА