Про скликання позачергової 26 сесії міської ради 6 скликання

від 21.11.2012 року № 26 м. Тростянець

Про скликання позачергової 26 сесії
міської ради 6 скликання

З метою забезпечення працівників бюджетних установ Тростянецької міської ради заробітною платою та енергоносіями у грудні місяці 2012 року, необхідністю вирішення питань відведення земельних ділянок у відповідності до ч. 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 26 сесію міської ради 6 скликання на 23 листопада 2012 року на 10-00 годину у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1 Про виконання міської Програми впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м.Тростянець на 2011-2013 роки та внесення змін до неї.
2.2 Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
2.3 Про затвердження програми приватизації окремого індивідуально-визначеного майна комунальної власності Тростянецької міської ради на 2013 рік.
2.4 Про затвердження переліку безхазяйного майна та відумерлої спадщини, що було переведено до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець і підлягає відчуженню в 2013 році.
2.5 Земельні питання.
2.6 Різне.

3. Спільне засідання постійних комісій провести 22 листопада 2012 року о 16-00 годині.

4. Розпорядження №25 від 19.11.2012 року «Про скликання чергової 26 сесії міської ради 6 скликання» вважати таким, що втратило чинність.

5. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та працівників апарату міської ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Ю.А. Бова