Про перенесення третього пленарного засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 20 вересня 2021 року
м. Тростянець № 32

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Перенести проведення третього пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради на 24 вересня 2021 року на 10-00 годину.

2. Провести третє пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради у залі засідань міської ради, по вул.Миру, 6 в м.Тростянець.

3. Порядок денний третього пленарного засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради залишити відповідно до розпорядження міського голови від 15 вересня 2021 року № 31 «Про проведення третього пленарного засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради».

4. Засідання постійних комісій провести в залі засідань Тростянецької міської ради за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики– 22 вересня 2021 року о 13.00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 22 вересня 2021 року о 14.30 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 23 вересня 2021 року о 15.30 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 23 вересня 2021 року о 16.00 годині;
- питань планування бюджету, фінансів. Інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 23 вересня 2021 року о 17.00 годині.

5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради опублікувати дане розпорядження на офіційному веб – сайті Тростянецької міської ради та довести дану інформацію, викладену в цьому розпорядженні, до відома депутатів міської ради, керівників комунальних підприємств. Установ та організацій, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА