Про проведення третього пленарного засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 15 вересня 2021 року
м. Тростянець № 31

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 22 вересня 2021 року третього пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про направлення звернення до Національної поліції, Головного управління національної поліції в Сумській області.
2.2. Про виготовлення гербових печаток Тростянецької міської ради, виконавчого комітету Тростянецької міської ради та печатки загального відділу апарату Тростянецької міської ради.
2.3. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 214 від 22 грудня 2021 року «Про затвердження Положення про старосту старостинського округу Тростянецької міської ради».
2.4. Про надання комунальному підприємству Тростянецької міської ради «Тростянецьке житлово – експлуатаційне управління» згоди на вчинення значного господарського зобов’язання.
2.5. Про затвердження договору куплі – продажу, результатів продажу та завершення процедури приватизації житлового будинку по вул. Лісна, 33 в с.Боголюбове (колишнє с.Зарічне) Охтирського району (колишній Тростянецький р-н) Сумської області.
2.6. Про безоплатне прийняття зі спільної власності до комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР кисневих концентраторів.
2.7. Про внесення змін та доповнень до рішення 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 21.05.2021 року № 508 «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади».
2.8. Про внесення змін та затвердження Статуту Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.9. Про функціонування повних класів в корпусі № 2 Закладу загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради.
2.10. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
2.11. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в залі засідань Тростянецької міської ради за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики– 20 вересня 2021 року о 13.00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 20 вересня 2021 року о 14.30 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 21 вересня 2021 року о 15.30 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 21 вересня 2021 року о 16.00 годині;
- питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 21 вересня 2021 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на третє пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію третього пленарного засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 22 вересня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА