День міста

У Тростянецькій громаді заклали символічну капсулу в фундамент майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу «Н2О-MAXI»

Символічну капсулу в фундамент майбутньої будівлі спортивно-оздоровчого комплексу «Н2О-Maxi» зі своїми побажаннями заклали Міністр охорони здоров’я Віктор ЛЯШКО, Міністр Кабінету міністрів Олег НЕМЧІНОВ, голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, народні депутати від Сумщини та голова Тростянецької громади Юрій БОВА

Планується, що це буде багатофункціональний комплекс, який включатиме в себе блок із критими басейнами, трибунами, блок з універсальним ігровим залом для гри в волейбол, баскетбол, гандбол, міні-футбол, блок з боксерською, борцівською, тренажерними залами, залами для заняття важкою атлетикою, гирьовим спортом тощо.

Загальна кошторисна вартість об’єкта понад − 260 млн грн. Фінансування об’єкта у 2021 році здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури та коштів міського бюджету.

«Завдяки програмі Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» − це буде найпотужніший спортивний комплекс у Сумській області, − зазначив голова облдержадміністрації Дмитро Живицький. − Сумщина славиться своїми спортсменами, ми маємо своїх легенд спорту та перспективну молодь. А цей комплекс зможе забезпечити проведення змагань на високому рівні».

(За матеріалами офіційного веб-сайту Сумської ОДА)