Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік

від 27 серпня 2021 року № 114
м. Тростянець

Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік

Керуючись ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 6 ч. 5 ст. 22 Бюджетного кодексу України, Правилами складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання та Інструкцією про статус та особливості участі у бюджетному процесі відповідальних виконавців бюджетних програм місцевих бюджетів, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 року № 836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік», рішення Тростянецької міської ради 9 сесії 8 скликання №842 від 20 серпня 2021 року "Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 "Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік":

1. Внести зміни до паспорта бюджетної програми на 2021 рік по головному розпоряднику коштів бюджету Тростянецької міської територіальної громади - Тростянецька міська рада, виклавши їх у новій редакції:
1) КІЖВК МБ 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління»;
2) КГЖВК МБ 0116020 «Забезпечення функціонування підприємств, установ, організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово- комунальні послуги»;
3) КПКВК МБ 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів»;
4) КПКВК МБ 0117363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

2. Начальнику відділу інформаційних технологій Куц І.В. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Тростянецької міської ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА