Про початок опалювального періоду 2012-2013 р.р. в дошкільних навчальних закладах міста Тростянець

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 09.10.2012 року № 125
м. Тростянець

Про початок опалювального періоду 2012-2013 р.р.
в дошкільних навчальних закладах міста Тростянець

У зв’язку зі зниженням температури навколишнього повітря та невідповідністю санітарних норм по дотриманню температурного режиму в групових та спальних кімнатах дошкільних навчальних закладів міста (16 – 17 0С), керуючись ст. 32 п.а пп.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Розпочати опалювальний період в дошкільних навчальних закладах міста з 10.10.2012 року.
2. Головному бухгалтеру відділу освіти Тростянецької міської ради провести необхідні розрахунки за використане енергопостачання в дошкільних начальних закладах згідно вимог діючого законодавства.
3. Керівникам дошкільних навчальних закладів «Калинка», «Білочка», «Веселка»:
3.1. Вести щодобовий контроль за дотриманням температурного режиму в приміщеннях дошкільних закладів.
3.2. Вжити заходи з ефективного використання газу, твердого палива з врахуванням температури навколишнього повітря.
4. Дане рішення направити до відділу освіти Тростянецької міської ради, ДНЗ «Калинка», ДНЗ «Веселка», ДНЗ «Білочка», КП Тростянецької районної ради «Райкомунгосп».
5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Мусієнко О.Ю.

Міський голова             Ю.А.Бова