Про проведення другого пленарного засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 28.08.2021 року
м. Тростянець № 30

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 31 серпня 2021 року друге пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:

2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально- економічного розвитку Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

2.2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

2.3. Про затвердження розпорядження міського голови від 28.08.2021 року № _____ «Про призначення Лободи Світлани Петрівни на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради».

2.5. Про реорганізацію юридичної особи – Станівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради шляхом приєднання до закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради.

2.6. Про нагородження громадян Тростянецької міської територіальної громади Почесним знаком «За вклад у розвиток Тростянецької громади».

2.7. Про нагородження громадян Тростянецької міської територіальної громади цінним подарунком.

2.8. Про нагородження громадян Тростянецької міської територіальної громади почесними грамотами Тростянецької міської ради.

2.9. Земельні питання.

3. Різне.

4. Засідання постійних комісій провести в залі засідань Тростянецької міської ради за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики– 30 серпня 2021 року о 13.00 годині;
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 30 серпня 2021 року о 14.30 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 30 серпня 2021 року о 15.30 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 30 серпня 2021 року о 16.00 годині;
- питань планування бюджету, фінансів. Інвестиційної політики, підприємництва та торгівлі – 30 серпня 2021 року о 17.00 годині.

5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на друге пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.

6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію другого пленарного засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 31 серпня 2021 року.

7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА