Про проведення 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

від 02.08.2021 року
м. Тростянець № 29

Про проведення 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 20 серпня 2021 року пленарне засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально- економічного розвитку Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
2.3. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12. 2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
2.4. Про затвердження герба та прапору села Боголюбове Охтирського району Сумської області.
2.5. Про заслуховування звіту генерального директора КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради за І півріччя 2021 року.
2.6. Про заслуховування звіту керівника Охтирської окружної прокуратури за І півріччя 2021 року.
2.7. Про внесення змін до рішення 8 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради №656 від 09.06.2021 року «Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради №248 від 24.12.2020 року «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2021 році.
2.8. Про нагородження громадян Почесним знаком «За вклад у розвиток Тростянецької громади», нагрудним знаком «За заслуги перед Тростянецькою громадою» та почесними грамотами Тростянецької міської ради.
2.9. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в залі засідань Тростянецької міської ради за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 18 серпня 2021 року о 13.00 годині;
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 18 серпня 2021 року о 14.30 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 18 серпня 2021 року о 16.00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 18 серпня 2021 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію засідання 9 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 20 серпня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА