Про проведення четвертого пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 07.06.2021 року
м. Тростянець № 26

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.10 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:
1. Провести 09 липня 2021 року четверте пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про затвердження розподільчого балансу між Комунальним закладом Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець» та Комунальним закладом Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
2.2. Про затвердження Бюджетного регламенту Тростянецької міської територіальної громади.
2.3. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
2.4. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Тростянецької міської територіальної громади в новій редакції.
2.5. Про проведення конкурсу на посаду керівника Полянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради та затвердження складу конкурсної комісії.
2.6. Про призначення директора Люджанського закладу загальної середньої освіти І- ІІ ступенів – закладу дошкільної освіти Тростянецької міської ради.
2.7. Про внесення змін до рішення 9 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради № 402 від 06.04.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради» з 01 серпня 2021 року.
2.8. Про надання дозволу на списання з балансу основних засобів.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в депутатській кімнаті за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 08 липня 2021 року о 13.00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 08 липня 2021 року о14.00 годині;
- з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –08 липня 2021 року о 15.00 годині;
- з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 08 липня 2021 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
четверте пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію четвертого пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 09 липня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради Наталія КОВАЛЬОВА