Навігація


ВАЖЛИВО
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Збережемо
 на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
НАРИСИ ІСТОРІЇ
Нариси історії міста Тростянець на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Про проведення третього пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради
УКРАЇНА
ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИвід 18.06.2021 року
м. Тростянець № 25

Про проведення третього пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради


Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.10 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:


1. Провести 30 червня 2021 року третє пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
2.2. Про затвердження договорів купівлі – продажу та актів приймання-передачі часток у статутному капіталі.
2.3. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Вашкевич Леонтія Антоновича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради, частки у статутному капіталі (корпоративних прав).
2.4. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю
«Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Арнаутова Ігоря Олександровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.5. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Савченко Володимиру Івановичу до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради, частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.6. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Сахно Геннадія Валентиновича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради, частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції .
2.7. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю
«Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Бєловол Анатолія Миколайовича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.8. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Думчикова Володимира Федоровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.9. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр Євсюкова Анатолія Єгоровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.10. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Зінченка Віктора Івановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.11. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Кліщова Олександра Євгеновича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.12. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Кудрі Василя Степановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.13. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Лучанінова Олександра Дмитровича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.14. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Михайлова Віталія Михайловича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.15. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Мухлєєва Олександра Вікторовича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.16. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Павленко Миколи Степановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.17. Про придбання в учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Тростянецьке автотранспортне підприємство 15946» гр. Щасного Валерія Івановича до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади в особі Тростянецької міської ради частки у статутному капіталі (корпоративних прав) в новій редакції.
2.18. Про внесення змін до рішення 3 сесії 7 скликання № 179 від 04.01.2018 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Спортивний клуб «Академія спорту».
2.19. Про утворення Комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».
2.20. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників комунального закладу Тростянецької міської ради «Футбольний клуб «Тростянець».
2.21. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в депутатській кімнаті за адресою: м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 3:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 29 червня 2021 року о 13.00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 29 червня 2021 року о14.30 годині;
- з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту –29 червня 2021 року о 15.00 годині;
- земельна погоджувальна комісія –29 червня 2021 року о 16.00 годині;
- з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі - 29 червня 2021 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
третє пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію третього пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 30 червня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.Міський голова Юрій БОВА
Тростянець запрошує!
Авторизація
Логін

ПарольЗабули пароль?

 Відновити 


Відкрите місто на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Мери за економічне зростання
Ми розвиваємо електронне урядування
Ми розвиваємо електронне урядування на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Система електронних державних закупівль
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Розпорядження КМУ
на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Картинна галерея в садибі Л.Кеніга
Дочiрнє пiдприємство ,,Елегiя-2” на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Куди ідти?
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
Міністрство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец

Асоціації
Асоціація міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Асоціація малих  міст України на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец
Відвідуваність сайту