Про включення питання до порядку денного другого пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 03.06.2021 року
м. Тростянець № 25

З метою виконання рішення Зарічного районного суду м. Суми у справі 591/6808/20, провадження № 2/591/854/21, проголошеного суддею Клименко Аллою Яківною в режимі відеоконференції з Тростянецьким районним судом від 02.06.2021 року, керуючись ст.25, п.8 ч.1 ст.26, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія «Тростянець» та Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Включити до порядку денного другого пленарного засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради, засідання якої відбудеться 09.06.2021 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець питання:
1.1 Про поновлення Дарагана Юрія Вікторовича на посаді директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія «Тростянець».

2. Дане питання винести на розгляд засідання постійної мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики, засідання якої відбудеться 07 червня 2021 року о 15.00 годині.

3. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                 Юрій БОВА