Про проведення 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

від 11.05. 2021 року
м. Тростянець № 23

Про проведення 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 21 травня 2021 року четверте пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально- економічного розвитку Тростянецької міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
2.3. Про затвердження Програми розвитку партнерства та міжнародної діяльності в Тростянецькій міській територіальній громаді на 2021 – 2023 роки.
2.4. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12. 2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
2.5. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в залі засідань Тростянецької міської ради за адресою: м.Тростянець, вул. Миру, 6:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 19 травня 2021 року о 16.30 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 19 травня 2021 року о 17.00 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 19 травня 2021 року о 16.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію засідання 8 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 21 травня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                  Юрій БОВА