Про проведення четвертого пленарного засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 20.04. 2021 року
м. Тростянець № 22

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.9 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:
1. Провести 21 квітня 2021 року четверте пленарне засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про фінансування соціальних проектів.
2.2. Про прийняття до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади, затвердження договору дарування та акту приймання передачі частки в статутному капіталі ТОВ «Тростянецьке АТП15946», затвердження договору дарування та акту приймання-передачі.
2.3. Про утворення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл.
2.4. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання (четверте пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 27.11.2020 року № 121 «Про затвердження Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».
2.5. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в депутатській кімнаті за адресою: м.Тростянець, вул.Миру, 6:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 20 квітня 2021 року о 16.30 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 20 квітня 2021 року о 17.00 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 20 квітня 2021 року о 16.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
четверте пленарне засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію четвертого пленарного засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 21 квітня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Юрій БОВА