Про визначення відповідальних працівників для взаємодії з відділом адміністрування Державного реєстру виборців

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 18.05.2012 року № 58
м. Тростянець

Про визначення відповідальних працівників
для взаємодії з відділом адміністрування
Державного реєстру виборців

Відповідно до Закону України «Про державний реєстр виборців», враховуючи постанову Центральної виборчої комісії від 13.01.2011 року № 6 «Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців», на виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.01.2011 року №16 «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області»:

1. Призначити відповідальною особою за подання відомостей періодичного поновлення щодо змін назв геонімів (вулиць, провулків, площ тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у м. Тростянець до відділу ведення Державного реєстру виборців секретаря міської ради
Шацьку А.І.
2. Керуючій справами виконкому Біловол А.Л. до 3 числа кожного місяця надавати секретарю міської ради Шацькій А.І. копії рішень виконкому міської ради щодо присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків, надання статусу житлового будинку (приміщенню) у м. Тростянець та інші рішення, пов’язані із веденням реєстру виборів.
3. Спеціалісту з правових питань та квартирного обліку Скрябіній О.Є. до 3 числа кожного місяця надавати за наявністю секретарю міської ради Шацькій А.І. копії рішень судів про визнання жителів м. Тростянець недієздатними чи скасування рішень про визнання їх недієздатними.
4. Секретарю міської ради Шацькій А.І. до 7 числа кожного місяця інформувати Тростянецьку районну державну адміністрацію про виконання даного розпорядження.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                 Ю.А. Бова