Про проведення другого пленарного засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 05.04. 2021 року
м. Тростянець № 20

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до ч.2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись ст.10 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:
1. Провести 09 квітня 2021 року друге пленарне засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про перейменування Зарічненського старостинського округу Тростянецької міської ради Сумської області.
2.2. Про затвердження Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання в новій редакції.
2.3. Про звіт директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія «Тростянець».
2.4. Про внесення змін до відомостей складу засновників сільських виборчих комісій.
2.5. Про безоплатне прийняття до комунальної власності.
2.6. Про внесення змін до рішення 13 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 20.09.2018 року № 717 «Про затвердження структури та чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
2.7. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 15.01.2021 року № 12 «Про внесення структури та загальної чисельності працівників комунального закладу «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради».
2.8. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 237 «Про затвердження програми благоустрою Тростянецької міської територіальної громади на 2021 - 2023 роки.
2.9. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської
територіальної громади на 2021 рік».
2.10. Про затвердження Статуту КП ТМР «Чисте місто» в новій редакції. 2.11. Про затвердження Положення про «Відділ капітального будівництва» апарату Тростянецької міської ради.
2.12. Про безоплатне прийняття до комунальної власності.
2.13. Про звільнення директора КП ТМР «Енерголюкс».
2.14. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Зірочка» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.15. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.16. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Червона шапочка» Тростянецької міської ради у новій редакції.
2.17. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів Тростянецької міської територіальної громади.
2.18. Про затвердження складу конкурсної комісії по розгляду соціальних проектів та програм неприбуткових організацій.
2.19. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в депутатській кімнаті за адресою: м.Тростянець, вул.Благовіщенська, 3:
- мандатної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 06 квітня 2021 року о 16.00 годині;
- з питань комунального майна та господарства, будівництва благоустрою і охорони навколишнього середовища – 06 квітня 2021 року о 16.30 годині;
- з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 07 квітня 2021 року о 15.00 годині;
- земельна погоджувальна комісія – 07 квітня 2021 року о 16.00 годині;
- з питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 07 квітня 2021 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
друге пленарне засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію другого пленарного засідання 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 09 квітня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Юрій БОВА