Про проведення 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

від 26 лютого 2021 року
м. Тростянець № 19

Про проведення 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; ч. 2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»; беручи до уваги розпорядження міського голови Тростянецької міської ради від 23.02.2021 року № 18 «Про перенесення 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради»:

1. Провести 02 березня 2021 року 7 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради, о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради опублікувати дане розпорядження на офіційному веб – сайті Тростянецької міської ради та довести дану інформацію, викладену в цьому розпорядженні, до відома депутатів міської ради, керівників комунальних підприємств, установ та організацій, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.

3. Порядок денний 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради залишити відповідно до розпорядження міського голови від 11 лютого 2021 року № 17 «Про проведення 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради».

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                Юрій БОВА