Юні біатлоністи підкорюють Нескучанські траси

Недільного дня, 21 лютого, у дендропарку Нескучне пройшов другий день Всеукраїнських біатлонних змагань серед юнаків і дівчат. Випробовували свої сили в спринтерських перегонах хлопці, а вчора біатлонні траси Нескучного підкорювали дівчата. Юні спортсмени з Сум, Харкова, Львова, Чернігова, Закарпатської області прибули цьогоріч до Тростянця, загалом у змаганнях беруть участь близько ста підлітків та молоді.

Одразу після фінішу, тростянецькі медійники спілкувалися зі спортсменами. Всі відзначали якість біатлонних трас, хоча вони й є складними, і для багатьох це перший, але дуже важливий досвід напрацювання техніки подолання спусків і підйомів.

Приємно, що спортсмени й тренери задоволені гостинним прийомом в Тростянці, належними побутовими умовами, створеними на стрільбищі, де в наметах і павільйонах можна погрітися, перевдягнутися, відпочити й попити кави, а ще – скуштувати смачної каші.

По закінченню змагань спортсменів автобусами доставляють до готелю «Елегія». Умови проживання у нашому готелі їм теж до вподоби.

Нагадаймо, що Всеукраїнський біатлонний турнір присвячений пам’яті заслуженого тренера України з біатлону, судді Міжнародної та Національної категорії, чемпіона України Олександра Тімофеєва.