Всеукраїнські змагання із зимового біатлону стартували у Тростянці!

Офіційне відкриття змагань відбулося 19 лютого у мальовничому дендропарку Нескучне. Цьогоріч змагання присвячені пам’яті заслуженого тренера України з біатлону, судді Міжнародної та Національної категорії, чемпіона України Олександра Тімофеєва.

Тімофеєв Олександр Данилович - Людина з великої літери була по-справжньому закохана у наш край, незрівнянні краєвиди Нескучного, тому і став ініціатором проведення і головним суддею перших змагань з біатлону на Тростянеччині.

Світлу пам'ять Великого спортсмена і тренера вшанували хвилиною мовчання.

Брати участь у змаганнях із зимового біатлону до Тростянця приїхали понад сто юних спортсменів зі Львова, Харкова, Сумщини, Закарпаття, Чернігова та ряду інших областей!
Біатлоністи давно чекали цієї події на тростянецькій землі, але спочатку карантин, а потім безсніжна зима внесла свої корективи у спортивне життя, і от сьогодні нарешті кращі з кращих представників цього виду спорту зійшлися у лижній боротьбі!

З вітальним словом до учасників змагань та гостей цієї спортивної події звернувся очільник Тростянецької громади Юрій Бова, який навів конкретні приклади того, що міська влада сьогодні робить для розвитку спортивного життя громади, у тому числі прагнучи відродити спортивну базу у Нескучному.

Також учасників Всеукраїнських змагань привітав заслужений майстер спорту, член Національної збірної команди України з біатлону Сергій Седнєв, який особисто зробив багато для організації сьогоднішніх змагань.
Нагадаємо, що спортивний захід проходить за підтримки Міністерства молоді і спорту України та Федерації біатлону Сумщини.

Великі зусилля для проведення цих змагань доклали працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту міської ради, спортивного клубу «Академія спорту», ДЮСШ, тренери, комунальні служби громади і підприємці.

Відразу після відкриття змагань юні спортсмени взялися до пристрілювання спортивних гвинтівок, а потім вишли на трасу, яку до найменших дрібниць для них, без перебільшення на найвищому рівні, підготували працівники спортивного клубу «Академія спорту».

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец