Про проведення 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

від 15 лютого 2021 року
м. Тростянець № 17

Про проведення 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги ч. 2, п.6 постанови КМУ від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» сесію Тростянецької міської ради проводити з обмеженою кількістю присутніх:

1. Провести 25 лютого 2021 року 7 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, що розташований за адресою: вул. Миру, 6.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств Тростянецької міської ради по виконанню Програми соціально – економічного розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за 2020 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
2.3. Про затвердження звіту про виконання Білківського сільського бюджету за 2020 рік.
2.4. Про затвердження звіту про виконання Буймерського сільського бюджету за 2020 рік.
2.5. Про затвердження звіту про виконання Дернівського сільського бюджету за 2020 рік.
2.6. Про затвердження звіту про виконання Криничанського сільського бюджету за 2020 рік.
2.7. Про затвердження звіту про виконання Люджанського сільського бюджету за 2020 рік.
2.8. Про затвердження звіту про виконання Мартинівського сільського бюджету за 2020 рік.
2.9. Про затвердження звіту про виконання Мащанського сільського бюджету за 2020 рік.
2.10. Про затвердження звіту про виконання Ницахського сільського бюджету за 2020 рік.
2.11. Про затвердження звіту про виконання Печинського сільського бюджету за 2020 рік.
2.12. Про затвердження звіту про виконання Семеренківського сільського бюджету за 2020 рік.
2.13. Про затвердження звіту про виконання Станівського сільського бюджету за 2020 рік.
2.14. Про затвердження звіту про виконання Солдатського сільського бюджету за 2020 рік.
2.15. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 24.12.2020 року № 241 «Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік».
2.16. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 01.02.2021 року № 63 «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021-2023 роки».
2.17. Про направлення звернення до прокуратури Сумської області.
2.18. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 23 лютого 2021 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 24 лютого 2021 року о 14.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 24 лютого 2021 року о 15.30 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 24 лютого 2021 року о 16.00 годині.
7. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
7 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
8. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію 7 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 25 лютого 2021 року.
9. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Юрій БОВА