Про скликання позачергової 21 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання позачергової 21 сесії
міської ради 6 скликання

Згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 21 сесію міської ради 6 скликання 30 травня
2012 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1 Про звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2012 року.
2.2. Про звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку за 1 квартал 2012 року.
2.3. Про затвердження плану роботи міської ради на 2012 рік.
2.4. Про виготовлення та коригування генерального плану забудови м.Тростянець Сумської області.
2.5. Про затвердження пріоритетних напрямків розвитку промислового потенціалу міста шляхом залучення інвестицій у економіку міста.
2.6. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
2.7. Про затвердження Програми покращення якості адміністративних послуг на 2012-2014 роки.
2.8. Про затвердження складу комітету з конкурсних торгів Тростянецької міської ради.
2.9. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець котелень з обладнанням по вул.Комарова, 25 та вул. Шевченка, 11 в м. Тростянець на баланс КП «Тростянецьке ЖЕУ» Тростянецької міської ради.
2.10. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Тростянець.
2.11. Про внесення змін до рішення № 13 від 29.01.2009 року Тростянецької міської ради «Про затвердження структури та чисельності клубних закладів Тростянецької міської ради».
2.12. Про фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі до реалізації в 2012 році.
2.13. Земельні питання (63 питання).
2.14. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності - 25 травня 2012 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 25 травня 2012 року о 15-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 29 травня 2012 року о 14-30 годині 2012 року;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 29 травня 2012 року о 15-30 годині;
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 29 травня 2012 року о 16-00 годині.

Міський голова            Ю.А. Бова

Асоціація міст України