Про проведення третього пленарного засідання 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 05 лютого 2021 року
м. Тростянець № 15

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 09 лютого 2021 року третє пленарне засідання 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.

2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 7 від 18.11.2020 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради».
2.2. Про звіт по виконанню плану роботи міської ради за 2020 рік.
2.3. Про затвердження плану роботи міської ради на 2021 рік.
2.4. Про затвердження положення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Тростянецької міської ради.
2.5. Про виготовлення печаток по старостинським округам Тростянецької міської територіальної громади.
2.6. Про затвердження положення про відділ капітального будівництва.
2.7. Про визнання Тростянецької міської ради засновником закладів освіти.
2.8. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
2.9. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель державної власності до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.10. Про внесення змін до рішення Тростянецької міської ради від «Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення із земель державної власності до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади».
2.11. Про укладання додаткової угоди до договору оренди із ТОВ «СУМИАГРО».
2.12. Про укладання додаткової угоди до договору оренди із АФ «Семереньки».
2.13. Про укладання додаткової угоди до договору оренди із ПП «Буймерське».
2.14. Про укладання додаткової угоди до договору оренди із ПП «Печинське».
2.15. Про укладання додаткової угоди до договору оренди із ТОВ «Рассвєт Агро».
2.16. Про надання КП ТМР «Агенції місцевого розвитку» дозволу на розробку проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.
2.17. Про затвердження Програми лабораторного контролю за якістю та безпечністю харчових продуктів, що надходять в заклади освіти Тростянецької міської територіальної громади.
2.18. Земельні питання.

3. Різне.

4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 08 лютого 2021 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 08 лютого 2021 року о 14.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 08 лютого 2021 року о 15.30 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 08 лютого 2021 року о 16.00 годині.

5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на третє планерне засідання 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.

6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію третього пленарного засідання 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 09 лютого 2021 року.

7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                   Юрій БОВА