Про перенесення другого пленарного засідання 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 28 січня 2021 року
м. Тростянець
№ 13

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами), керуючись ст.8 та ст.124 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Перенести друге пленарне засідання 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради на термін, визначений в межах статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради опублікувати дане розпорядження на офіційному веб – сайті Тростянецької міської ради та довести дану інформацію, викладену в цьому розпорядженні, до відома депутатів міської ради, керівників комунальних підприємств, установ та організацій, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.

3. Порядок денний сесії залишити відповідно до розпорядження міського голови від 21 січня 2021 року № 10 «Про проведення 6 сесії (другого пленарного засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради».

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради               Наталія КОВАЛЬОВА