Про проведення 6 сесії (другого пленарного засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 21 січня 2021 року
м. Тростянець № 10

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами), беручи до уваги доповідну записку заступника міського голови В.А.Злепка від 21.01.2021 року «Про необхідність термінового скликання пленарного засідання сесії Тростянецької міської ради», керуючись ст.10 Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання:

1. Провести 26 січня 2021 року 6 сесію (друге пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради, по вул. Миру, 6 в м. Тростянець.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання (четвертого пленарного засідання) Тростянецької міської ради від 27.11.2020 року №121 «Про затвердження Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».
2.2. Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, НКРЕКП.
2.3. Про затвердження Статуту дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» в новій редакції.
2.4. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто» в новій редакції.
2.5. Про затвердження Статуту комунального підприємства Тростянецької міської ради «Енерголюкс» в новій редакції.
2.6. Про внесення змін до рішення 10 сесії (четверте пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради від 26.06.2018 року № 531 «Про затвердження структури та чисельності працівників закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради».
2.7. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 21 від 15.01.2021 року «Про затвердження структури та чисельності працівників Полянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Тростянецької міської ради з 01.01.2021 року».
2.8. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 20 від 15.01.2021 року «Про затвердження структури та чисельності працівників Люджанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Тростянецької міської ради з 01.01.2021 року».
2.9. Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 19 від 15.01.2021 року «Про затвердження структури та чисельності працівників Білківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради з 01.01.2021 року».
2.10. Про внесення змін до 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 23 від 15.01.2021 року «Про затвердження структури та чисельності працівників Станівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради з 01.01.2021 року».
2.11. Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради від 30 грудня 2020 року № 293 «Про укладення додаткової угоди № 2 до Договору оренди землі від 17.12.2013 року (державна реєстрація іншого речового права (права оренди) від 17 грудня 2013 року № 3895953), укладеного між Головним управлінням Держземагенства у Сумській області та гр. Гордієнко Романом Володимировичем».
2.12. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести в приміщенні Тростянецької міської ради, за адресою: м.Тростянець, вул.Благовіщенська, 3:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 25 січня 2021 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 25 січня 2021 року о 14.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 25 січня 2021 року о 15.30 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 25 січня 2021 року о 16.00 годині.
7. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
6 сесію (друге пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
8. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он – лайн трансляцію 6 сесії (друге пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради 26 січня 2021 року.
9. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                   Наталія КОВАЛЬОВА