Про скликання чергової 21 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 21 сесії
міської ради 6 скликання

Згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 21 сесію міської ради 6 скликання 23 квітня
2012 року о 10-00 годині в залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1 Про звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2012 року.
2.2. Про звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку за 1 квартал 2012 року.
2.3. Про затвердження плану роботи міської ради на 2012 рік.
2.4. Про виготовлення та коригування генерального плану забудови м.Тростянець Сумської області.
2.5. Про затвердження пріоритетних напрямків розвитку промислового потенціалу міста шляхом залучення інвестицій у економіку міста.
2.6. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
2.7. Про затвердження Програми покращення якості адміністративних послуг на 2012-2014 роки.
2.8. Про розгляд протесту прокурора Тростянецького району № 24 від 24.02.2012 року.
2.9. Про затвердження складу комітету з конкурсних торгів Тростянецької міської ради.
2.10. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець котелень з обладнанням по вул.Комарова, 25 та вул. Шевченка, 11 в м. Тростянець на баланс КП «Тростянецьке ЖЕУ» Тростянецької міської ради.
2.11. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Тростянець.
2.12. Земельні питання.
2.13. Різне

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності - 20 квітня 2012 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 20 квітня 2012 року о 14-30 годині 2012 року;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 20 квітня 2012 року о 15-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 20 квітня 2012 року о 15-30 годині.
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 20 квітня 2012 року о 16-00 годині.

Міський голова                     Ю.А. Бова

Асоціація міст України