Про проведення 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

від 05 січня 2021 року
м. Тростянець № 9

Про проведення 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 15 січня 2021 року 6 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про зміну назви та затвердження Статуту Люджанського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.2. Про зміну назви та затвердження Статуту Станівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.3. Про зміну назви та затвердження Статуту Білківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.4. Про зміну назви та затвердження Статуту Полянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради в новій редакції.
2.5. Про внесення пропозиції АТ «Сумигаз» щодо передачу до комунальної власності газових мереж які розташовані на території Тростянецької міської територіальної громади.
2.6. Про затвердження структури пожежної команди пожежної охорони
Буймерського старостинського округу.
2.7. Про затвердження структури пожежної команди пожежної охорони Мартинівського старостинського округу.
2.8. Про затвердження структури пожежної команди пожежної охорони
Печинського старостинського округу.
2.9. Про затвердження Статуту комунального закладу «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради
2.10. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників КЗ «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради.
2.11. Про розгляд листа Селянського (фермерського) господарства «Світлана».
2.12. Про реорганізацію комунального підприємства Тростянецької міської ради «СТАНОВА СЕРВІС» шляхом приєднання до комунального підприємства Тростянецької міської ради «ЧИСТЕ МІСТО».
2.13. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 14 січня 2021 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 14 січня 2021 року о 14.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 14 січня 2021 року о 15.30 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 14 січня 2021 року о 16.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
6 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію 6 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 15 січня 2021 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                Юрій БОВА