Як працюватимуть заклади освіти Тростянецької громади під час локдауну

З 8 січня в Україні запроваджується нова хвиля жорстких обмежень, які діятимуть до 24 січня включно. Які ж зміни відбудуться у режимі роботи навчальних закладів Тростянецької громади?

- Заклади дошкільної освіти (дитячі садки) працюють у звичному режимі й мають право приймати дітей, дотримуючись усіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів.

- Заклади загальної середньої освіти працюють у дистанційному режимі. Навчальний процес розпочався сьогодні, 11 січня, з використанням технологій дистанційного навчання. Ведення журналів та збори колективу також проводяться дистанційно.

- Заклади позашкільної освіти працюють виключно в онлайн-форматі.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції та з огляду на оголошення локдауну, заклади загальної середньої освіти Тростянецької міської громади з 11 січня по 22 січня функціонують з використанням технологій дистанційного навчання.

Завдяки можливостям освітньої платформи «Моя школа» усі школи Тростянецької міської громади змогли організувати якісне дистанційне навчання для учнів.