Тростянчани за чисте довкілля!

Проведення весняних толок з наведення належного санітарного стану стало доброю традицією в місті Тростянець. Не став виключенням в питанні своєчасного наведення та підтримання санітарного стану в місті і початок 2012 року. Виконавчим комітетом було прийнято рішення провести весняні толоки 31 березня та 7 квітня.
І як приклад тому вже 31.03.2012 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» Тростянецькими відділеннями «Приватбанку» було проведено прибирання та озеленення міста Тростянець.
06.04.2012 року була проведена загальноміська толока по наведенню належного санітарного стану в міських парках, скверах, вулицях міста, біля підприємств, установ та організацій.
Проводилась щорічна висадка зелених насаджень безпосередньо працівниками міської ради та підпорядкованими їй комунальними підприємствами по вул. Горького, вул. Червоноармійській, вул. Шевченка, площі 40-ї Армії, біля головного будинку садиби Л.Є.Кеніга, де було висаджено біля 400 шт. зелених насаджень (саджанці горобини, червоного дуба, берези, пірамідальної та шароподібної туї).
Серед найактивніших учасників проведення дня «За чисте довкілля» під час міської толоки в парку по вул. Горького проводили прибирання опалого листя працівники Тростянецького цеху газового господарства, Тростянецької районної СЕС, районного центру зайнятості, Смородинського депо. Активну участь у толоці в цьому році взяли дошкільні навчальні заклади міста «Білочка», «Казка», «Калинка», «Веселка», «Ромашка» - всього 90 працівників ДНЗ працювали на прибиранні території міського парку ім.П.І.Чайковського, проводили біління бортового каменя (бордюр) протяжністю 2,4 км та зелених насаджень по вул. Миру - 120 шт.
Тростянецька РДА та працівники Тростянецької районної ради проводили прибирання прилеглої території по вул. Миру та Горького.
Міське споживче товариство, райспоживспілка, відділення державного казначейства, відділ статистики, ПП «Горизонт», управління ветеринарної медицини, управляння праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, відділення поштового зв’язку, цех «Укртелекому», палац дітей та юнацтва, районний відділ освіти та підпорядковані йому загальноосвітні заклади були також задіяні на прибиранні прилеглих територій біля підпорядкованих їм закладів.
В цей день з ентузіазмом та натхненням проводилось прибирання території міста постійними учасниками всіх міських толок – головами вуличних комітетів з вул. Ломоносова - Н.І.Каруною, вул. Воровського – Б.Г. Сенченком, вул. Герцена – Л.А. Шелест.
В проведенні загальноміської толоки взяли участь близько 400 чоловік, під час якої було прибрано територію міських парків та скверів на загальній площі біля 25,0 тис. кВ. м, прибрано та вивезено сміття у вигляді опалого листя та гілок понад 50 куб. м.
Транспортну допомогу у проведенні прибирання міста надали АТП-15946, КМСпоРЗП, «Райагропромбуд», Маричев М.Г., комунальні підприємства міської «Тростянецькомунсервіс», «Тростянецьке ЖЕУ», дочірнє підприємство «Екосервіс».
Крім цього, відповідно до рішення виконавчого комітету від 21.03.2012 року організовано проведення громадських робіт комунальними підприємствами міської ради «Добробут», «Екосервіс» «Тростянецькомунсервіс», «Міська ритуальна служба», на які планується залучити 150 безробітних громадян на виконання підсобних робіт з благоустрою міста.
Роботи по підтриманню належного санітарного стану в місті планується проводити і надалі.