Про проведення 5 (позачергової) сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

від 28 грудня 2020 року
м. Тростянець № 8

Про проведення 5 (позачергової) сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):
1. Провести 30 грудня 2020 року 5 (позачергову) сесію 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про затвердження передавального акту Білківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області (єдиний майновий комплекс), зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.2.Про затвердження передавального акту Станівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області (єдиний майновий комплекс), зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.3. Про затвердження передавального акту Люджанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Тростянецької районної ради Сумської області (єдиний майновий комплекс), зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.4. Про затвердження передавального акту Полянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області (єдиний майновий комплекс), зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.5. Про безоплатне прийняття Солдатського НВК загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу імені партизанки М. Гендіної Великописарівської районної ради Сумської області до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.6. Про скасування рішення 14 сесії 7 скликання від 10.10.2018 року № 759 «Про затвердження «Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Тростянецький центр первинної медичної допомоги» Тростянецької міської ради.
2.7. Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 28.05.2019 року № 225 «Про затвердження Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Тростянецької міської ОТГ на 2019-2021 роки».
2.8. Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 28.05.2019 року № 226 «Про затвердження Програми розвитку
фізичної культури та спорту Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2021 роки».
2.9. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР костюмів біологічного захисту та антисептичного засобу.
2.10. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР медичного обладнання.
2.11. Про затвердження договору куплі – продажу, результатів продажу та завершення процедури приватизації житлового будинку по вул.Вєдяєва, 24 в с.Зарічне Тростянецького району Сумської області.
2.12..
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 29 грудня 2020 року о 14.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 29 грудня 2020 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 29 грудня 2020 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 29 грудня 2020 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
5 (позачергову) сесію 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію 5 (позачергової) сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 30 грудня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                 Юрій БОВА