Про проведення засідання виконавчого комітету, постійних депутатських комісій та 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 21 грудня 2020 року
м. Тростянець № 7

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами), беручи до уваги доповідну начальника фінансового управління Тростянецької міської ради від 21.12.2020 року № 82:

1. Провести 23 грудня 2020 року засідання виконавчого комітету Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд виконавчого комітету винести такі питання:
2.1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
2.2. Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік (18526000000) (код бюджету).
2.3. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Тростянецької міської ради.
2.4. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних та дочірніх підприємств Тростянецької міської ради.
2.5. Про надання згоди на безкоштовну передачу майна з балансу КП ТМР «Центр комунальних послуг» на баланс КП ТМР «Тростянецькомунсервіс».
2.6. Про надання дозволу на видалення та підрізку зелених насаджень на території Тростянецької міської територіальної громади.
2.7. Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень по Миру, 6 в м. Тростянець Сумської області.
2.8. Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень по Миру, 2 в м. Тростянець Сумської області.
2.9. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».
2.10. Про передачу товарно-матеріальних цінностей на баланс КЗ ТМР "МВЦ "Тростянецький".

3. Провести 24 грудня 2020 року 4 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
4. На розгляд сесії винести такі питання:
4.1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Тростянецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
4.2. Про бюджет Тростянецької міської територіальної громади на 2021 рік (18526000000) (код бюджету)
4.3. Про затвердження Програми забезпечення діяльності депутатів Тростянецької міської ради та органів самоорганізації населення на 2021 – 2022 роки.
4.4. Про затвердження Програми благоустрою по Тростянецькій міській територіальній громаді на 2021 – 2022 роки.
4.5. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами в Тростянецькій міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.
4.6. Про затвердження Програми розвитку автомобільного транспорту загального користування в Тростянецькій міській територіальній громаді на 20214-2022 роки.
4.7. Земельні питання.
5. Різне.
6. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 23 грудня 2020 року о 14.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 23 грудня 2020 року о 15.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 23 грудня 2020 року о 16.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 23 грудня 2020 року о 17.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 23 грудня 2020 року о 17.30 годині.
7. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
засідання виконавчого комітету Тростянецької міської ради та на 4 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
8. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію засідання виконавчого комітету та пленарного засідання, а також роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання виконавчого комітету 23 грудня 2020 року та роботи 4 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 24 грудня 2020 року.
9. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
10. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради              Наталія КОВАЛЬОВА