Про проведення 3 (позачергової) сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 6

Про проведення 3 (позачергової) сесії
8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 3 (позачергову) сесію 8 скликання Тростянецької міської ради 22 грудня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.2. Про внесення змін до рішення 34 сесії 7 скликання Солдатської сільської ради від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік»
18303511000 (код бюджету).
2.3. Про затвердження Програми соціального захисту населення Тростянецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки.
2.4. Про заслуховування звіту начальника КП Тростянецької міської ради «Тростянецьке ЖЕУ» за 11 місяців 2020 року.
2.5. Про заслуховування звіту т.в.о. директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Тростянець» Тростянецької міської ради.
2.6. Про призначення директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Тростянець» Тростянецької міської ради.
2.7. Про продовження дії контракту з директором КП ТМР «Енерголюкс».
2.8. Про продовження дії контракту з директором КП ТМР «Тростянецьке ЖЕУ».
2.9. Про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 30.01.2018 року № 261 «Про затвердження міської цільової комплексної Програми «Медичні кадри 2018-2022 років».
2.10. Про укладання додаткової угоди № 6 до договору оренди земельної частки (паю) № 1 від 16.02.2018 року укладеного між Тростянецькою міською радою та ПП «Зарічанське».
2.11. Про звернення до депутатів Верховної Ради України Задорожнього М.М. та Молотка І.Ф. щодо неприйняття законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за
додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» (реєстр. №0958 від 29.08.2019 року).
2.12. Про утворення комунального підприємства Тростянецької міської ради «Сільбудсервіс» та затвердження його Статуту.
2.13. Про призначення на посаду директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Сільбудсервіс».
2.14. Про утворення Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради та затвердження його Положення з 01.01.2021 року.
2.15. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Відділу соціального захисту населення Тростянецької міської ради.
2.16. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради № 7 від 18 листопада 2020 року «Про затвердження структури,
загальної чисельності апарату Тростянецької міської ради».
2.17. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 21 грудня 2020 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 21 грудня 2020 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 21 грудня 2020 року о 15.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 21 грудня 2020 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 21 грудня 2020 року о 17.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
3 (позачергова) сесію 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 3 (позачергова) сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 22 грудня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Юрій БОВА