Про скликання чергової 21 сесії міської ради 6 скликання

м. Тростянець

Про скликання чергової 21 сесії
міської ради 6 скликання

Згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергову 21 сесію міської ради 6 скликання 28 березня
2012 року о 10-00 годині в залі засідань міської ради.

2. На розгляд сесії винести питання:

2.1 Про розгляд подання прокуратури «Про усунення порушень вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та дострокове припинення повноважень міського голови Бови Ю.А.
2.2. Про затвердження плану роботи міської ради на 2012 рік.
2.3. Про виготовлення та коригування генерального плану забудови м.Тростянець Сумської області.
2.4. Про затвердження пріоритетних напрямків розвитку промислового потенціалу міста шляхом залучення інвестицій у економіку міста.
2.5. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.
2.6. Про затвердження Меморандуму про співробітництво між Сумським обласним благодійним фондом «Благовіст» та Тростянецькою міською радою на 2012-2016 роки щодо сприяння соціальному розвитку міста Тростянець.
2.7. Про розгляд протесту прокурора Тростянецького району № 24 від 24.02.2012 року.
2.8. Про затвердження складу комітету з конкурсних торгів Тростянецької міської ради.
2.9. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Тростянець котелень з обладнанням по вул.Комарова, 25 та вул. Шевченка, 11 в м. Тростянець на баланс КП «Тростянецьке ЖЕУ» Тростянецької міської ради.
2.10. Про надання дозволу дочірньому підприємству «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» на оренду автомобіля у фізичної особи, гр.Гайдуковича Романа Віталійовича.
2.11. Земельні питання.
2.12. Різне.

3. Засідання постійних комісій провести:
- мандатної з питань депутатської етики та законності - 23 березня 2012 року о 14-00 годині;
- постійної комісії з питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища - 23 березня 2012 року о 15-00 годині 2012 року;
- постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення – 26 березня 2012 року о 14-00 годині;
- постійної земельної погоджувальної комісії – 26 березня 2012 року о 15-00 годині.
- постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, підприємництва та торгівлі – 26 березня 2012 року о 16-00 годині.

Міський голова               Ю.А. Бова