Про проведення 2 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 4

Про проведення 2 сесії
8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 2 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради 10-11 грудня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про звіт виконавчого комітету, апарату, комунальних підприємств, установ, організацій міської ради по виконанню Програми соціально- економічного розвитку Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.
2.2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.
2.3. Про заслуховування звіту директора комунального закладу Тростянецької міської ради «Агенція розвитку».
2.4. Про заслуховування звіту директора комунального підприємства Тростянецької міської ради «Міська ритуальна служба».
2.5. Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Міська ритуальна служба».
2.5. Про заслуховування звіту начальника комунального підприємства Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації».
2.6. Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Бюро технічної інвентаризації».
2.7. Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства Тростянецької міської ради «Чисте місто».
2.8. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 08 грудня 2020 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 08 грудня 2020 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 09 грудня 2020 року о 16.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 10 грудня 2020 року о 17.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 10 грудня 2020 року о 17.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
2 сесію 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 2 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради 10-11 грудня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                Юрій БОВА