Про проведення 1сесії (четвертого пленарного засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 25 листопада 2020 року
м. Тростянець № 3

Про проведення 1сесії (четвертого пленарного засідання)
8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 1 сесію (четверте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради 27 листопада 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про затвердження Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання.
2.2. Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання Білківської сільської ради від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.3. Про внесення змін до рішення Буймерської сільської ради від 20.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.4. Про внесення змін до рішення Дернівської сільської ради від 24.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.5. Про внесення змін до рішення Криничанської сільської ради від 23.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.6. Про внесення змін до рішення Люджанської сільської ради від 21.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.7. Про внесення змін до рішення Мартинівської сільської ради 40 (позачергової) сесії 7 скликання від 23 грудня 2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.8. Про внесення змін до рішення Мащанської сільської ради від 23.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.9. Про внесення змін до рішення Печинської сільської ради від 24.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.10. Про внесення змін до рішення Станівської сільської ради від 19.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік».
2.11. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне засідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.12. Про затвердження передавальних актів Буймерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради Сумської області.
2.13. Про безоплатне прийняття основних засобів та інших товарно – матеріальних цінностей зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району Сумської області з балансу комунального закладу Тростянецької районної ради «Районний методичний центр» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.13. Про затвердження Плану діяльності Тростянецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
2.14. Про затвердження розпорядження міського голови.
2.15. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 26 листопада 2020 року о 17.00 годині.
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 27 листопада 2020 року о 09.00 годині;
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту - 27.11.2020 року о 09.20 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 27.11.2020 року о 09.45 годині;
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
1 сесію (четверте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 1 сесії (четверте пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради 27.11.2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Юрій БОВА