Про проведення 1сесії (третього пленарного засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 23 листопада 2020 року
м. Тростянець № 2

Про проведення 1сесії (третього пленарного засідання)
8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 1 сесію (третє пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради 25 листопада 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс КП ТМР «Чисте місто» автобусних зупинок.
2.2. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Тростянецького районного благодійного фонду «Доброта» до комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади на баланс КНП «Тростянецька міська лікарня» ТМР медичного обладнання.
2.3. Про безоплатне прийняття до комунальної власності апарату штучної вентиляції легень VG70.
2.4. Про затвердження акту приймання - передачі об’єктів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.5. Про передачу виконавчому комітету Тростянецької міської ради повноважень щодо управління майном комунальної власності Тростянецької міської територіальної громади.
2.6. Про безоплатну передачу з балансу КП «Станова – Сервіс» на баланс ДП «Тростянецьпастранс» КП ТМР «ТКС» автобусу «Рута» та матеріальних цінностей.
2.7. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань комунального майна та господарства, будівництва,
благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 24.11.2020 року о 14.00 годині;
- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту - 24.11.2020 року о 15.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 25.11.2020 року о 09.00 годині;
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
1 сесію (третє пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 1 сесії (третє пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради 25.11.2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                    Юрій БОВА