Пам'ятні дати

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи

Це свято приурочене двом революціям, які відбулися в Україні на початку XXI століття й залишили визначальний і незабутній слід в історії.

Саме 21 листопада 2013 року півтори тисячі людей вийшли на площу в знак протесту проти того, що проросійський президент Віктор Янукович відмовився підписувати документ, до якого наша держава йшла роками: угоду про асоційоване членство України в Європейському Союзі. 21 листопада 2020 року – 7 річниця початку Євромайдану.

У День Гідності та Свободи українці вшановують патріотизм і мужність свої співвітчизників, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Відстоювання власної гідності й свободи коштувало Україні багатьох життів патріотів. Небесна Сотня – саме так згодом назвали протестувальників, які не пошкодували своїх життів заради кращого майбутнього для України.

Запрошуємо тростянчан 21 листопада вшанувати усіх борців за волю, незалежність, європейське майбутнє України покладанням квітів до пам’ятного знаку Незалежності України – погруддя Т. Г. Шевченка!

Офіційна церемонія з покладання квітів відбудеться 21 листопада о 10-00.