Сесія

Сьогоднішнє друге пленарне засідання першої міської сесії розпочалося із вшанування хвилиною мовчання пам'яті усіх загиблих під час Революції Гідності. Адже завтра, 21 листопада, вся країна відзначає День гідності та Свободи. Пам'ять про тих, хто загинув на Майдані, виборюючи кращу долю для української нації повинні пам’ятати і ми, і наші нащадки.

Далі перешли до розгляду кадрових питань. Тетяна Шевченко, голова Тростянецької ТВК, повідомила, що наш депутатський корпус поповнився ще одним народним обранцем. Це Віктор Бочкарьов, від партії «Наш край». Віктора Геннадійовича усі присутні привітали із обранням, а Тетяна Шевченко вручила йому депутатське посвідчення зі щирими побажаннями гідно служити й розвивати Тростянецьку громаду.

Далі оголосили ще про одне призначення. Заступником міського голови з питань медицини та соціального захисту стала Олена Волкова. Олена Олександрівна родом з міста Борова, що на Харківщині. Має вищу медичну освіту, працювала на різних керівних посадах, у тому числі – завідуючою поліклінікою. Добре знає не тільки медичну, а й соціальну специфіку роботи. Свій професійний та життєвий досвід бажає використати для розвитку Тростянецької громади.

Ще одним кадровим повідомленням стало те, що військового комісара Сергія Швайкуса включено до складу виконавчого комітету Тростянецької міської ради, який наразі складається з 31 особи.