Про проведення 41сесії (другого пленарного засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 19 листопада 2020 року
м. Тростянець № 1

Про проведення 41сесії (другого пленарного засідання)
8 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 1 сесію (друге пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради 20 листопада 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
2.2. Про затвердження Регламенту Тростянецької міської ради 8 скликання.
2.3. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Тростянецької міської ради №34 від 18.11.2020 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Тростянецької міської ради».
2.4. Про порядок виконання бюджету Білківської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.5. Про порядок виконання бюджету Буймерської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.6. Про порядок виконання бюджету Дернівської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.7. Про порядок виконання бюджету Криничанської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.8. Про порядок виконання бюджету Люджанської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.9. Про порядок виконання бюджету Мартинівської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.10. Про порядок виконання бюджету Мащанської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.11. Про порядок виконання бюджету Ницахської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.12. Про порядок виконання бюджету Печинської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.13. Про порядок виконання бюджету Семереньківської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.14. Про порядок виконання бюджету Солдатської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.15. Про порядок виконання бюджету Станівської сільської ради до кінця бюджетного періоду 2020 року.
2.16. Про затвердження договору купівлі – продажу, результатів продажу та завершення процедури приватизації нежитлового приміщення №10 по
вул. Благовіщенська, 88 в м. Тростянець Сумської обл.
2.17. Про затвердження акту приймання-передачі комунального підприємства Тростянецької районної ради «Райкомунгосп» зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.18. Про затвердження акту приймання - передачі гаража, розташованого за адресою: м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 32, зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.19. Про затвердження акту приймання - передачі двокімнатної квартири, розташованої за адресою: м. Тростянець, вул. Миру буд.23, кв.4, зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.20. Про затвердження акту приймання - передачі об’єктів та майна зі спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району до комунальної власності Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади.
2.21. Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень адміністративної будівлі по вул. Благовіщенська, 3 в м. Тростянець.
2.22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Набережна, за рахунок категорії земель промисловості, транспорту, зв`язку, енергетики, оборони та іншого призначення Тростянецької міської ради.
2.23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець, вул. Шевченка, 1а, за рахунок категорії земель житлової та громадської забудови Тростянецької міської ради.
2.24. Про прийняття земельних ділянок рекреаційного призначення за межами населених пунктів державної форми власності у комунальну власність.
2.25. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 20.11.2020 року о 09.30 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва,
благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 20.11.2020 року о 8.45 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 20.11.2020 року о 09.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 19.11.2020 року о 17.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
1 сесію (друге пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 1 сесії (друге пленарне засідання) 8 скликання Тростянецької міської ради 20.11.2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова              Юрій БОВА