Про проведення 41сесії (другого пленарного засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради

Тростянецька міська рада

від 16 жовтня 2020 року
м. Тростянець № 15

Про проведення 41сесії (другого пленарного засідання)
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 41 сесію (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 21жовтня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне зсідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.2. Про заслуховування звіту начальника комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.3. Про продовження дії контракту з начальником комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.4. Про затвердження договору купівлі-продажу земельної ділянки.
2.5.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Гаївська, 1а та її продаж гр. Боровик Сергію Вікторовичу.
2.6. Про затвердження договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – квартири по вул. Набережна, 14, кв. 3 в м. Тростянець від 18.09.2020 року.
2.7. Про затвердження результатів продажу та завершення приватизації об’єкта малої приватизації – квартири по вул. Набережна, 14 кв. 3 в
м. Тростянець Сумської області.
2.8.Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень.

2.9. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 20 жовтня 2020 року о 15.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва,
благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 20 жовтня 2020 року о 16.30 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 20 жовтня 2020 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 20 жовтня 2020 року о 17.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
41 сесію (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 41 сесії (друге пленарне засідання) 7 скликання Тростянецької міської ради 21 жовтня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                        Наталія КОВАЛЬОВА