Про проведення 41 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 14

Про проведення 41 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 40 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 13 жовтня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне зсідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.2. Про заслуховування звіту директора комунального закладу Тростянецької міської ради «Чисте місто».
2.3. Про заслуховування звіту директора комунального закладу Тростянецької міської ради «Телерадіокомпанія Тростянець».
2.4. Про заслуховування звіту директора дочірнього підприємства «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс».
2.5. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 12 жовтня 2020 року о 13.00 годині;
- З питань комунального майна та господарства, будівництва, благоустрою і охорони навколишнього природного середовища – 09 жовтня 2020 року о 13.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 12 жовтня 2020 року о 15.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 12 жовтня 2020 року о 16.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 12 жовтня 2020 року о 17.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
41 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 41 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 13 жовтня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар Тростянецької міської ради                     Наталія КОВАЛЬОВА