Культурне життя міста

Колектив Цукрозаводського клубу «Душі криниця» відзначив 10-річний ювілей!

Ювілейну дату — 10 років з часу створення творчого колективу «Душі криниця» відзначили на Покрову самодіяльні артисти Цукрозаводського клубу. Учасників ансамблю привітав з величним святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем Захисника України, з Днем українського козацтва міський голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова.

За великий творчий потенціал, виконавську майстерність, популяризацію народної творчості та з нагоди 10-річного ювілею колективу «Душі криниця» Юрій Анатолійович нагородив почесними грамотами Володимира Шаповала – керівника колективу й аматорів сцени – Поліну Рєзніченко, Ганну Манойленко, Катерину Дашутіну, Олену Ніколаєву, Ольгу Вчорашню, Марію Колодко, Тамару Литвинову, Олександра Клименка, Володимира Кушнірова, Павла Рубцова, Миколу Гієнка. Очільник нашої громади побажав артистам нових творчих успіхів і ще багато яскравих концертів попереду!

Ансамбль «Душі криниця» порадував жителів Цукрозаводського мікрорайону задушевними піснями.

Шквал щирих емоцій і палких оплесків викликали виступи запрошених гостей - професійних музикантів - талановитого баяніста, випускника Тростянецької дитячої музичної школи, викладача Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського - Андрія Фесенка та одного з кращих баяністів України Володимира Майбороди!

Захід пройшов із дотриманням карантинних правил.

на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец на сайте trostyanets-miskrada.gov.ua Тростянец