Благодійність

У Вознесенському храмі - нова Чаша й новий Хрест!

У день світлого свята Покрови Пресвятої Богородиці на богослужінні у Вознесенському храмі побували очільники Тростянеччини – Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ та Андрій Корж, голова районної ради.

По закінченню літургії Юрій Анатолійович привітав вірян з Покровою. Побажав, передусім, здоров’я, Божої благодаті, щоб душі наповнилися любов’ю, щирістю й всепрощенням, а серця єднало незгасиме світло віри!

Тростянецький міський голова Юрій Бова говорив, що Вознесенський храм є серцем нашої громади! Він зробив для Вознесенського храму та його прихожан коштовний подарунок – срібну Чашу для освячення вина і прийняття Причастя, яка символізує Чашу, з якої пив Ісус на Тайній вечері.

Андрій Корж також завітав до Вознесенського храму з цінним подарунком. Він вручив отцю Олександру срібний Хрест.

Настоятель Вознесенського храму отець Олександр Карпець промовив: "Приємно, що влада не є байдужою до потреб нашої церкви, щиро дякуємо за таку велику пожертву!".