Важлива інформація

У Тростянці розпочалося будівництво сонячної електростанції

Інвестори з Німеччини дотрималися своїх обіцянок: у Тростянці розпочинається будівництво сонячної електростанції.

За цією важливою подією стоять неймовірні зусилля й кропітка праця Тростянецької міської ради, особисто міського голови Юрія Бови, німецьких інвесторів! Будівництво відбудеться на земельній ділянці загальною площею 9, 0619 га, там буде встановлено електростанцію потужністю 5,7 МВт.

Учора, 7 жовтня, інвестори з Німеччини розпочали завезення сонячних панелей. Їх доставить 32 фури.

Слід нагадати, що ТОВ «Грін Глобал Енерджі», зареєстрована в Тростянці орендує три земельних ділянки загальною площею 9,0619 га з 11 квітня 2017 року. За період з 11 квітня 2017 року по 1 жовтня 2020 року вже сплачено орендної плати за землю до бюджету Тростянецької громади на суму 658,6 тис. грн.

ТОВ «Грін Глобал Енерджі» отримала все необхідні документи й ліцензії. Тож в Тростянці розпочинається велике будівництво! Через два місяці об’єкт буде здано в експлуатацію.

«І це не останні добрі новини від наших іноземних інвесторів!», - зауважив Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ!