Про проведення новорічних та різдвяних свят

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 27.12.2011 року № 177
м. Тростянець

Про проведення новорічних
та різдвяних свят

У зв’язку із проведенням новорічних та різдвяних свят, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Виділити кошти у сумі 5800 грн. для встановлення новорічної ялинки на Вічевій площі і проведення новорічних та різдвяних свят, згідно кошторису. Додаток 1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату міської ради витрати віднести на відповідні видатки бюджету.

2. Завідуючим комунальними закладами Тростянецької міської ради:
«Міський клуб «Ветеран» - Лосєнковій В.М.
«Радомлянський клуб» – Олійник І.В.
«Смородинський клуб» – Павлюк В.С.
«Цукрозаводський клуб» - Черкашиній В.І. розробити Програму проведення новорічних та різдвяних свят.

3. Директору ДП «Зеленбуд» Т.М. Пасікун:
- забезпечити прибирання Вічевої площі, встановлення і прикрашення новорічної ялинки на Вічевій площі до 25.12.2011 року.

4. Завідуючій КЗ ТМР КДК «Тростянецький» Куц Ю.О.:
- забезпечити музичне озвучення у Новорічну ніч 01.01.2012 р. з 00. год. 30 хв. до 03.год. 00 хв.

5. Начальнику КП «ТЖЕУ» Бондаренку В.В. :
- забезпечити оформлення вітального банеру;
- забезпечити святковий феєрверк 01.01.2012 р. о 02 год. 30 хв., призначити відповідального за проведення феєрверку та провести інструктаж з техніки безпеки.

6. Тростянецькому РВ УМВС разом із відділенням ДАІ по обслуговуванню м. Тростянець Тростянецького району та АТІ 01.01.2012 року з 00-30 год. до 03-00 год. перекрити рух автотранспорту на пл. Вічевій і вул. Миру та забезпечити охорону громадського порядку під час проведення Новорічних заходів.

7. Головному лікарю ЦРЛ Плахтирі А.А. забезпечити чергування бригади «Швидкої допомоги» 01.01.2012 року з 00-30 год. до 03-00 год.

8. Начальнику СДПЧ-24 Гойдику Т.М. забезпечити чергування пожежників 01.01.2012 року з 00-30 год. до 03-00 год. з метою дотримання техніки безпеки під час проведення феєрверку.

9. Затвердити дане розпорядження на наступному засіданні виконкому.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Мусієнко О.Ю.

Міський голова                         Ю.А.Бова