Про проведення 40 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 13

Про проведення 40 сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 40 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 25 вересня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання (друге пленарне зсідання) Тростянецької міської ради від 24.12.2019 року № 595 «Про бюджет Тростянецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2.2. Про заслуховування звіту директора комунального закладу Тростянецької міської ради «спортивний клуб «Академія спорту» за 9 місяців 2020 року.
2.3. Про затвердження розпоряджень міського голови.
2.4. Про заслуховування звіту генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської ради.
2.5. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5925010100:00:003:0157, по вул. Набережна, 31 в м. Тростянець Сумської області гр. Сєрікову Валерію Юрійовичу.
2.6. Про утворення Відділу інформаційної діяльності та взаємодії з громадськістю та затвердження Положення.
2.7. Про утворення Відділу інформаційних технологій апарату Тростянецької міської ради та затвердження Положення.
2.8. Про затвердження договору купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі по вул. Ломоносова, 5/1 в м. Тростянець від 14.08.2020 року.
2.9. Про затвердження результатів продажу та завершення приватизації об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі по вул. Ломоносова, 5/1 в м. Тростянець.
2.10. Про прийняття житлового будинку по вул. Шкільна, 38а в м. Тростянець, що визнаний відумерлою спадщиною, у комунальну власність Тростянецької міської ОТГ на баланс Тростянецької міської ради.
2.11. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 24 вересня 2020 року о 10.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 24 вересня 2020 року о 12.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 24 вересня 2020 року о 15.00 годині;
- З питань планування бюджету, фінансів, інвестиційної політики,
підприємництва та торгівлі – 24 вересня 2020 року о 17.30 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
40 сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 40 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 25 вересня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар Тростянецької міської ради                  Наталія КОВАЛЬОВА