Святкові заходи

«Міс Тростянець»-2020 стала чарівна красуня Анжеліка Богатіщева

Ювілейний, п’ятий конкурс краси «Міс Тростянець» відбувся на День міста! За титул переможниці конкурсу змагалося 12 чарівних тростянецьких дівчат: Іванова Альона, Піскова Дар’я, Богатіщева Анжеліка, Яценко Анастасія, Трофімцова Анна, Яценко Єлизавета, Новомирська Вікторія, Панова Дар’я, Гуща Каріна, Басова Валерія, Полозова Діана, Зубенок Лілія!

Організаторами конкурсу краси є громадська організація Molodi та Тростянецька міська рада. Конкурс «Міс Тростянець»-2020 подарував багато яскравих, щасливих миттєвостей і його учасницям, і вболівальникам!

За підсумками конкурсних етапів титул «Міс Тростянець»-2020 здобула вродлива, позитивна, артистична дівчина з надзвичайно красивою посмішкою - Анжеліка Богатіщева!

Першою та другою віце-міс стали тростянецькі красуні Карина Гуща та Лілія Зубенок! Переможниці й всі конкурсантки отримали, окрім неймовірних емоцій, грошові сертифікати й подарунки!

Зі щирими, зворушливими привітаннями до Тростянецьких красунь зверталися Юрій Бова, міський голова, голова журі, головний організатор конкурсу, громадський діяч Оксана Заяц! Вони подякували усім творчім особистостям, які долучилися до організації конкурсу «Міс Тростянець»!

Неможливо не згадати людей, завдяки яким конкурс відбувся. Зачіски та макіяж для тростянецьких красунь зробили Марина Болдирева, Олена Кривошеїна та Дар’я Сасіна! Репетиції з дівчатами проводила хореограф Тетяна Гайдар разом із Ліною Бабич та Валерією Потєхіною! Партнером конкурсу стала фітнес-тренер Владлена Білоусова, психолог Надія Колісник провела мотиваційні тренінги для дівчат. Фотосесії конкурсанткам організували фотографи Ярослав Ісаєв та Юрій Лаврик.