Про проведення Чину великого освячення води на криничках в урочищі Нескучному

ТРОСТЯНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 07.01.2012 року № 7
м. Тростянець

Про проведення
Чину великого освячення води
на криничках в урочищі Нескучному

Враховуючи чисельні побажання мешканців міста та з метою виховання у територіальної громади міста духовної , культурної та національної свідомості, враховуючи традиційність проведення свята Хрещення води, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Організувати проведення Чину Великого освячення води, яке відбудеться 19.01.2012 року о 15.00 годині на криничках в урочищі Нескучному.
2. Заступнику міського голови Мусієнко О.Ю. запросити для прведення обряду настоятеля Вознесенського храму – отця Карпеця О.М. з хором.
3. Керівникам комунальних підприємств та закладів забезпечити виконання заходів (Додаток 1).
4. Начальнику Тростянецького РВ УМВС Авершину О.М забезпечити дотримання громадського порядку під час проведення заходу 19.01.2012 року з 15-00 години до завершення.
5. Головному лікарю ЦРЛ Плахтирі А.А. забезпечити чергування бригади «Швидкої допомоги» 19.01.2012 року з 15-00 до завершення.
6. Керуючій справами виконкому Біловол А.Л. дане розпорядження направити причетним виконавцям та затвердити на наступному засіданні виконкому.
7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Мусієнко О.Ю.

В. о. міського голови                А.І.Шацька

===============================