Про проведення 39 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради

м. Тростянець № 12

Про проведення 39 (позачергової) сесії
7 скликання Тростянецької міської ради

Керуючись ч.4 ст.46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до п.7 постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами):

1. Провести 39 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради 11 вересня 2020 року о 10-00 годині у залі засідань міської ради.
2. На розгляд сесії винести такі питання:
2.1. Про внесення змін до рішення 38 сесії 7 скликання Тростянецької міської ради від 02.09.2020 року № 392 «Про нагородження громадян Почесним знаком «За вклад у розвиток Тростянецької громади», нагрудним знаком «За заслуги перед Тростянецькою громадою» ІІІ ступеню та почесними грамотами Тростянецької міської ради.
2.4. Земельні питання.
3. Різне.
4. Засідання постійних комісій провести:

- З питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молоді і спорту – 09 вересня 2020 року о 14.00 годині;
- Мандатної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та регуляторної політики – 09 вересня 2020 року о 14.00 годині;
- Земельна погоджувальна комісія – 09 вересня 2020 року о 15.00 годині.
5. Загальному відділу апарату Тростянецької міської ради запросити на
39 (позачергову) сесію 7 скликання Тростянецької міської ради керівників комунальних закладів та підприємств, членів міських квартальних комітетів, представників ЗМІ.
6. Начальнику відділу інформаційно - технічного забезпечення апарату Тростянецької міської ради Куц І.В. забезпечити озвучення, он –лайн трансляцію пленарного засідання та роботу системи електронного голосування «Голос» під час засідання 39 (позачергової) сесії 7 скликання Тростянецької міської ради 11 вересня 2020 року.
7. Секретарю приймальні довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради, працівників апарату міської ради та причетних виконавців.
8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар Тростянецької міської ради                  Наталія КОВАЛЬОВА